Váš nákupní košík je prázdný.

Novinka

SANDISK USB FD 32GB ULTRA FIT 3.1

Rychlý a kompaktní flash disk SanDisk Ultra Fit, rozhraní USB 3.1, kapacita 32 GB, rychlost čtení až 130 MB/s, ideální pro širokou škálu zařízení.

Toto zboží již není v nabídce, vyberte prosím jiné

Popis zboží

Mimořádně malý flashdisk SanDisk Ultra Fit s kapacitou 32 GB, který si oblíbíte nejen kvůli jeho kompaktnosti, ale i rychlému přenosu dat. 
Díky rozhraní USB 3.1 přenesete film až 15× rychleji než se standardním USB 2.0. 
Jeho miniaturní velikost zaručuje, že po připojení k vašemu notebooku nebo počítači nebude příliš vyčnívat a nehrozí jeho vylomení z portu.
Integrované poutko umožňuje jeho připevnění např. na klíče.
Tento kompaktní flashdisk je navržen jako Plug and Stay úložiště (možnost trvalého umístění v USB portu) pro notebooky, televizory, herní konzole, audiosystémy a mnohé další.

Rychlost čtení u SanDisk Ultra Fit dosahuje až 130 MB/s a díky vysoké rychlosti zápisu, přesunete např. film za necelých 30 vteřin. Vaše soukromé adresáře budete moci zašifrovat pomocí softwaru SanDisk SecureAccessTento 128bitový šifrovací software AES zašifruje a ochrání vaše soubory heslem. Taktéž si můžete stáhnout aplikaci na obnovu dat RescuePRO Deluxe4 - usnadňujte obnovu souborů, které byly náhodně smazány. Flashdisk SanDisk Ultra Fit je samozřejmě zpětně kompatibilní s USB 2.0.

Miniaturní provedení flashdisku SanDisk Ultra Fit
Rozhraní USB 3.1
Rychlost čtení až 130 MB/s
Odnímatelný ochranný kryt
Plug and Stay provedení


5 důvodů proč nakoupit u nás

Rychlé a kvalitní dodání

Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

Co nabízíme, to máme!

Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

Showroom

Téměř 2 000m2 výstavní plochy. Jedinečné výstavní prostory, kde si můžete vše vyzkoušet.

Kvalitní servis

Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

Poradíme vám

Naši odborníci Vám rádi poradí nejen s výběrem toho správného zboží. Na naší prodejně vám rádi předvedeme, jak vše funguje.