Váš nákupní košík je prázdný.

SLEVA 45%

DOPRAVA ZDARMA
Novinka

WHIRLPOOL MWP 303 SB

Volně stojící mikrovlnná trouba MWP 303 SB řady Cook30 v elegantním černém designu nabízí velký vnitřní objem 30 litrů a spoustu užitečných funkcí.

Toto zboží již není v nabídce, vyberte prosím jiné

Upřesňující parametry

Výrobce: Whirlpool
Průměr talíře: 315 mm
Gril: Ano
Výkon: 1 050.00 W
Objem: 30.0 l
Horký vzduch: Ne
Displej: Ano
Vnitřní povrch: smalt
Otevírání dvířek: Boční
Barva rámečku: Černá
Hodiny: Ano
Minutka: Ano
Rozmrazování: Ano
Dětská pojistka: Ano
Výška: 415 mm
Šířka: 539 mm
Hloubka: 305 mm

Popis zboží

Mezi přednosti patří elektronické ovládaní, funkce JetStart nebo celá řada přednastavených automatických programů AutoCook, které vám výrazně usnadní vaření. Funkce Defrost se postará o šetrné rozmrazování potravin, můžete si dokonce vybrat typ pokrmu. Maximální mikrovlnný výkon trouby činí 900 W nechybí ani gril o výkonu 1050 W.

Můžete využít řadu přídavných funkcí, například funkci Keep Warm pro ohřívání jídla, kynutí nebo rozpouštění a měkčení čokolády, másla nebo třeba sýrů. Mezi automatickými programy AutoCook naleznete například programy pro rizoto, dortíky, zeleninu, špagety, polévku, filé, popcorn a mnoho dalších. Jistě vás také potěší funkce AutoClean, která vám usnadní čištění vnitřku trouby.

Vysokovýkonný gril

 
Výkonný gril umístěný v horní části trouby dokonale zapéká připravované jídlo. Zapečené brambory, těstoviny nebo maso či zelenina proložená zapečeným sýrem nejsou pro mikrovlnnou troubu s grilem žádný problém. Pro zkrácení doby přípravy může být funkce Gril kombinovaná s mikrovlnným výkonem.

AutoCook

 
Tato mikrovlnná trouba je natolik inteligentní, že vám usnadní námahu díky přednastaveným receptům. Stačí si nějaký vybrat a trouba si automaticky nastaví ideální program a čas.

AutoClean

 
Tato mikrovlnná trouba na vás myslí ve všech směrech a nabízí vám funkci samočištění AutoClean, která vše zvládne za 11 minut. Cyklus automatického čištění pomáhá při čištění vnitřní plochy mikrovlnné trouby a odstraňování nepříjemných zápachů. Pro vás méně námahy a více volného času.

Ohřev a rozmrazování

 
Speciální algoritmus vyvinutý pro mikrovlnné trouby Whirlpool ohřeje jídlo ze zmrazeného stavu velmi jemně a opatrně se zachováním všech nutričních hodnot. Zmrazené, už skoro připravené ryby, zelenina, těstoviny nebo pizza či lasagne mají chuť a tvar právě čerstvě připraveného jídla.

Jet Start

 
Chcete-li spustit funkci mikrovlnné trouby na maximální výkon po dobu 30 sekund stiskněte tlačítko Jet Start. Každým dalším stiskem prodloužíte dobu přípravy pokrmu o 30 sekund. Pohár vody se uvaří za 2 minuty.

Combi gril

 

Kombinace grilu s mikrovlnným ohřevem, perfektní například pro přípravu gratinovaných jídel, lasagne, drůbeže, malých kousků masa či pečených brambor.


Mikrovlnný ohřev

 
Program s ohřevem mikrovlnami je základní funkcí mikrovlnných trub a je ideální pro běžné vaření, ohřívání a rozmrazování jídel. Vše zvládnete díky mikrovlnám rychle.

Dětská pojistka

 
Dětská pojistka uzamkne ovládací panel, takže zabrání nenechavým prstíkům v přeprogramování funkcí. A vy můžete mít klid v mysli.

5 důvodů proč nakoupit u nás

Rychlé a kvalitní dodání

Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

Co nabízíme, to máme!

Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

Showroom

Téměř 2 000m2 výstavní plochy. Jedinečné výstavní prostory, kde si můžete vše vyzkoušet.

Kvalitní servis

Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

Poradíme vám

Naši odborníci Vám rádi poradí nejen s výběrem toho správného zboží. Na naší prodejně vám rádi předvedeme, jak vše funguje.