Váš nákupní košík je prázdný.

SLEVA 36%

Novinka

Yenkee YKB 3300 HORNET

Herní klávesnice Yenkee YKB 3300 HORNET s odolnou konstrukcí a kovovým vyztužením. Sedm barev podsvícení.

Toto zboží již není v nabídce, vyberte prosím jiné

Popis zboží

Herní klávesnice HORNET

Software se 3 profily
Sedm barev podsvícení
Odolná konstrukce s kovovým vyztužením

Herní klávesnice Hornet s kovovým vyztužením a sedmi typy podsvícení
Tělo plné inovací
Jsem tvoje vysněná klávesnice. Jsem klávesnice Hornet. Nevyšplouchnu tě za žádné situace. Moje tělo je protkané kovovou konstrukcí, které ji zaručuje vynikající odolnost a perfektní vyztužení. Můžeš si zároveň nastavit moji polohu přesně tak, jak potřebuješ. Mám totiž rovnou tři úrovně výškové nastavitelnosti.
Neonová záře
Moje tělo můžeš prosvítit až sedmi různými barvami. Můžeš si tak vybrat svoji oblíbenou barvu podsvícení s možností úpravy jasu a zkombinovat ji s ostatními periferiemi. Díky přítomnosti multimediálních tlačítek lze jednoduše jedním stiskem operovat s nejpoužívanějšími funkcemi počítače. Užij si při hraní mých barev, které v přítmí vytvářejí magickou atmosféru v místnosti, a zažívej tak se mnou nezapomenutelné zážitky při každém používání.
Funkce pro každého gamera
Ergonomicky řezané klávesy se postarají o sníženou četnost překlepů a v kombinaci se širokým mezerníkem se ze mě stává ultimátní nástroj pro dlouhé hraní bez přestávek. Funkce Antighosting ti zaručí bezkonfliktní stisk více tlačítek najednou a Win-lock umožní deaktivovat klávesu Windows, a zabránit tak náhodnému vyvolání úvodní obrazovky systému Windows během hraní. A dokonce si na mě můžeš nastavit makro pomocí jedinou klávesy REC. Můj promyšlený software se třemi profily ti oproti obyčejnému nahrávání maker přes klávesnici umožní, jak podrobné nastavení provedených úhozů, tak celých maker. To můžeš následně aplikovat na drtivou většinu mých tlačítek. Se mnou už nebude žádná bitevní vřava problém.

Herní klávesnice YKB 3030 HORNET disponuje 7
barevným podsvícením a softwarem pro nastavení maker.
K dispozici je sedm barev podsvícení, můžete si tak vybrat svoji oblíbenou barvu s možností úpravy jasu a zkombinovat ji s ostatními perfieriemi.
Stiskněte klávesu REC a následně jedno z přítomných pěti makro tlačítek a nahrajte své makro i bez potřeby softwaru.
Oproti nahrávání maker přes klávesnici, software nabízí podrobné nastavení jak provedených úhozů, tak celých maker, a ta je následně možné aplikovat na drtivou většinu tlačítek na klávesnici.
Díky přítomnosti multimediálních tlačítek lze jednoduše jedním stiskem operovat s nejpoužívanějšími funkcemi počítače.
Ergonomicky řezané klávesy mají na svědomí sníženou četnost překlepů a v kombinaci se širokým mezerníkem se z klávesnice stává ultimátní nástroj pro dlouhé hraní bez přestávek.
Antighosting zaručuje bezkonfliktní stisk více tlačítek najednou.
"Win-lock" umožňuje deaktivovat funkci klávesy Windows a zabránit tak náhodnému vyvolání úvodní obrazovky systému Windows behěm hraní.
Tři úrovně výškové nastavitelnosti zaručují perfektní sklon pro širší škálu uživatelů.
Kovové vyztužení zaručuje perfektní stabilitu při hraní a extra odolnost proti poškození.

Specifikace:
Jmenovité napětí: 5 V ±5 %
Jmenovitý proud: 300 mA
Životnost (počet úhozů): 10 milionů
Dráha klávesy: 5,5 mm ±0,5 mm
Délka kabelu: 1,8 m
Rozměry: 501 mm * 198,5 mm * 34 mm
Hmotnost: 1 320 g

Systémové požadavky:
Port USB
Windows Vista/7/8/10
Mac OS X

5 důvodů proč nakoupit u nás

Rychlé a kvalitní dodání

Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

Co nabízíme, to máme!

Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

Showroom

Téměř 2 000m2 výstavní plochy. Jedinečné výstavní prostory, kde si můžete vše vyzkoušet.

Kvalitní servis

Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

Poradíme vám

Naši odborníci Vám rádi poradí nejen s výběrem toho správného zboží. Na naší prodejně vám rádi předvedeme, jak vše funguje.