Váš nákupní košík je prázdný.

DOPRAVA ZDARMA
Novinka

Pánev vysoká ETA Titanium+ 6968 90010 - neindukční

Toto zboží již není v nabídce, vyberte prosím jiné

Popis zboží

Průměr (cm) (cm): 28 Poklice: NE Druh ohřevu: elektrika; plyn; sklokeramika Vnitřní povrch: granit Mytí v myčce: ANO Barva: černá Druh: hluboká Indikátor teploty: NE Odjímatelná rukojeť: NE Provedení výrobku: černá barva Pánev vysoká Každodenní vaření může být i zábavou, jestliže máte opravdu kvalitní nádobí. ETA má pro vás pánev s nepřilnavým povrchem, která se díky svému elegantnímu a modernímu designu hodí do každé kuchyně. V pánvi můžete vařit, dusit, péct, zapékat a udržovat pokrmy v teplém stavu. Moderní a elegantní Značka ETA nabízí moderní a elegantní design pánve s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem (Granit) hodící se do každé kuchyně. Pánev má rozměr 280 x 70 mm, objem 3,8 l a hmotnost 2 kg. Vysoká pánev je profesionální kvalitou pro použití v domácnosti Jelikož je proces ohřevu a vaření rychlejší než u obyčejné pánve, ušetříte až 50 % času a spotřebované energie. Příprava pokrmů je rychlejší, snadnější a pohodlnější i při každodenním užití bez ohledu na to, zda používáte jako zdroj ohřevu plyn, halogen, sklokeramiku nebo elektriku. Pánev má kvalitní granitový nepřilnavý povrch, který je snadno omyvatelný. Lze ji umývat i v myčce na nádobí. Bezpečnost nadevše Tepelně odolná rukojeť do 220 °C vám zajistí snadnou manipulaci s pánví při vaření. Navíc je možné pánev díky připravenému otvoru zavěsit. ETA na tento produktu poskytuje prodlouženou záruku 10 let na rovnost dna. PÁNEV VYSOKÁ * Zdravá příprava potravin (možnost přípravy i bez použití tuků) * Díky jedinečné povrchové úpravě neabsorbuje pachy je proto možné v nádobě vařit, dusit, péct, smažit zapékat a udržovat pokrmy v teplém stavu * Moderní a elegantní design do každé kuchyně * Profesionální kvalita pro použití v domácnosti * Nádoba s nepřilnavým povrchem (Granit) * Rozměr nádoby průměr 280 x 70 mm * Tepelně odolná rukojeť do 220 °C s otvorem pro zavěšení * Snadno omyvatelný povrch s možností mytí v myčce na nádobí * Použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika, halogen * Určeno pro denní užití v kuchyni rychlá a pohodlná příprava pokrmu * Úspora energie a času, až 50 % energie se spotřebuje přímo k vaření * Hmotnost 2,0 kg * Dlouhá životnost * Prodloužená záruka 10 let na rovnost dna Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 1.670 Výška (cm): 9.00 Šířka (cm): 48.50 Hloubka (cm): 29.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.940 Výška (cm): 11.00 Šířka (cm): 47.50 Hloubka (cm): 29.50 EAN: 8590393256273 Záruční doba: 24 měsíců Vysoká pánev s nepřilnavým granitovým povrchem o rozměrech 280 x 70 mm a o objemu 3,8 l se hodí do každé kuchyně.

5 důvodů proč nakoupit u nás

Rychlé a kvalitní dodání

Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

Co nabízíme, to máme!

Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

Showroom

Téměř 2 000m2 výstavní plochy. Jedinečné výstavní prostory, kde si můžete vše vyzkoušet.

Kvalitní servis

Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

Poradíme vám

Naši odborníci Vám rádi poradí nejen s výběrem toho správného zboží. Na naší prodejně vám rádi předvedeme, jak vše funguje.