Váš nákupní košík je prázdný.

Navigace

U GPS navigace je potřeba klást velký důraz na výběr správného modelu tak, aby byl vhodný pro konkrétní aktivitu. Základní dělení je na turistické navigace a automobilové navigace.

Kapesní navigace zařízení jsou vhodná pro určení polohy při aktivitách jako je turistika a cyklistika. Pro řidiče je na trhu velké množství větších zařízení s nejrůznějšími vlastnostmi jako je MP3 přehrávač nebo aktuální informace o dopravní situaci. Automobilové GPS navigace nabízí funkce přímo určené pro snadné cestování jako je hlasová navigace či navigace na konkrétní adresu. Turistické GPS navigace dělíme na mapové a nemapové. Vyspělé kapesní GPS navigace zahrnují i nezbytné funkce pro použití na lodích či v letectví.

Vyberet si GPS navigace Garmin, navigace Navigion, nebo světoznáme navigace TomTom, či GPS navigace Mio z široké nabídky GPS navigací na {ct.mnoho.cz}.

Pro podrobnější filtrování není k dispozici žádné zboží.

....
Omlouváme se, ale vašemu výběru neodpovída žádné zboží.

  5 důvodů proč nakoupit u nás

  Rychlé a kvalitní dodání

  Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

  Co nabízíme, to máme!

  Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

  Showroom

  Téměř 2 000m2 výstavní plochy. Jedinečné výstavní prostory, kde si můžete vše vyzkoušet.

  Kvalitní servis

  Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

  Poradíme vám

  Naši odborníci Vám rádi poradí nejen s výběrem toho správného zboží. Na naší prodejně vám rádi předvedeme, jak vše funguje.