Váš nákupní košík je prázdný.

Novinka

Poškozená krabice - ETA 1230 90000 AquaMaster

Poškozená krabice při přepravě, drobné škrábance, plná záruka 2 roky.

Toto zboží již není v nabídce, vyberte prosím jiné

Popis zboží

 

AquaMaster - Vysavač a čistič tvrdých podlah 3 v 1

Patříte mezi ty, kteří uklízení domácnosti v oblibě nemají? S tyčovým vysavačem 3 v 1 bude uklízení jedna radost.Tento vysavač obsahuje hned několik funkcí, díky kterým uspoříte drahocenný čas při úklidu. Zvládá vytírat, vysávat a sušit v jednom kroku! Dopřeje vám rychlý a pohodlný úklid domácnosti bez tahání zbytečných kabelů. Jednou z největších výhod vysavače  je schopnost efektivně a bez problémů vysát i rozlité tekutiny.
 

Důležité informace, které potěší

Vysavač je speciálně navržený pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah (dřevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plovoucí podlaha apod.). Vodní filtrace zamezuje úniku prachu a nečistot zpět do ovzduší, což přispívá k udržení zdravé domácnosti.

 

Úklid bude zábavou

Díky otočnému kloubu se s AquaMastrem snadno manipuluje. Obsluha je velmi snadná a zvládnou to i větší děti. Vysavač disponuje vysokou stabilitou a je tedy možné jej kamkoliv postavit. Díky 2 stupňům výkonu se navíc přizpůsobí všem druhům tvrdých podlah. Ovládání přímo na ergonomické rukojeti je jednoduché, pohodlné a intuitivní.
 

Nehody se stávají

Výkonný Li-Ion akumulátor 22,2 V zaručuje dostatečně velký sací výkon. Při rozlití jakékoli tekutiny či vysypání sypké směsi na zem, nemusíte mít obavu, že by si s tím neporadil. A protože je to skvělý pomocník v domácnosti, efektivně odstraňuje z podlahy i usazené nečistoty díky rotačnímu kartáči.Výkonný Li-Ion akumulátor 22,2 V zaručuje dostatečně velký sací výkon. Při rozlití jakékoli tekutiny či vysypání sypké směsi na zem, nemusíte mít obavu, že by si s tímneporadil. A protože je to skvělý pomocník v domácnosti, efektivně odstraňuje z podlahy i usazené nečistoty díky rotačnímu kartáči.
 

Údržba

Díky vyjímatelnému a snadno omyvatelnému rotačnímu kartáči bude údržba tyčového vysavače snadná. Vyměnit a vyčistit kartáč tedy zvládne opravdu kdokoli. Nádobu na nečistoty lehce vyjmete, vylejete a propláchnete. Nepotřebujete dokupovat žádné filtry ani sáčky do vysavače. Celková údržba AquaMastru je proto rychlá a hygienická.

 

Co vše k AquaMastru dostanete

Rotační kartáč z mikrovlákna (fine brush) pro šetrné čištění citlivých podlah a spirálový rotační kartáč (wave brush) pro hrubé nečistoty. Obsahem balení je i odkládací základna pro snadné uložení a uschování vysavače a adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC).
 

Technické parametry

Doba provozu 30 min
Hlučnost 82 dB
Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.55 l
Zdroj energie aku (Li-ion)
Typ filtrace vodní filtrace
Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ne
Osvětlení na hubici Ne
Mokré čištění Ano

5 důvodů proč nakoupit u nás

Rychlé a kvalitní dodání

Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

Co nabízíme, to máme!

Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

Odběr zboží

Téměř 2 000m2 skladové plochy. Jedinečné množství zboží ihned k odběru.

Kvalitní servis

Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

Poradíme vám

Naši odborníci Vám rádi poradí nejen s výběrem toho správného zboží. Na naší prodejně vám rádi předvedeme, jak vše funguje.